PROMTECH

Wiemy jak ważną decyzją jest zakup własnego mieszkania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli spokojni o zainwestowane pieniądze. Wybór sprawdzonych wykonawców oraz wysoki standard wykończenia powierzchni mieszkalnych pozwalają na sprawne realizowanie kolejnych inwestycji oraz gwarantują wartość kapitałową mieszkań. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na swobodę aranżacji, a konkurencyjne ceny sprawiają, że nowe mieszkania szybko znajdują właścicieli.


Zespół Promtech składa się z pracowitych i ambitnych osób, dzięki czemu firma dynamicznie się rozwija. W swojej działalności dużą wagę przykładamy do każdego szczegółu, ponieważ my nie tylko budujemy, lecz również realizujemy marzenia naszych klientów o własnym mieszkaniu.  

Cel

Realizowanie marzeń o komfortowym życiu oraz zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych naszych klientów. Nasze inwestycje cechuje przemyślany projekt oraz nieustanne poszukiwanie najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i komfortu

Wizja

Podstawowym celem naszej firmy jest budowa domów wielorodzinnych na terenie Pruszcza Gdańskiego i jego okolic, odznaczających się wysokim standardem wykonania, o niepowtarzalnym charakterze, w bardzo konkurencyjnych cenach.

KONTAKT

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu.